Listed yesterday
Risings väg 25A, 612 35 Finspång, Sweden
8 525 kr / month
Bo Bra, delvis renoverad 3:a i lugn fastighet Hela lägenheten är nymålad i en beige kulör samt nylagt golv i både vardagsrum, kök & badrum. Köket är utrustat med ny spis, ny bänkskiva samt diskmaskin som underlättar i vardagen. I hallen finns gott om förvaringsmöjligheter i form av flera garderober. Sovrummen är utspridda i lägenheten & de ena ligger i anslutning till köket & har utgång till en inglasad balkong i söderläge. Vardagsrummet är rymligt & har ljusinsläpp i norr, likaså sovrum 2, vilket bidrar till en behaglig temperatur dygnet runt. I badrummet finns badkar & en egen tvättmaskin. I hyran ingår Telia Tv-paket bas, fiber 300/300 & säkerhetsdörr. Vissa avvikelser kan förekomma.
Bo Bra, delvis renoverad 3:a i lugn fastighet Hela lägenheten är nymålad i en beige kulör samt nylagt golv i både vardagsrum, kök & badrum. Köket är utrustat med ny spis, ny bänkskiva samt diskmaskin som underlättar i vardagen. I hallen finns gott om förvaringsmöjligheter i form av flera garderober. Sovrummen är utspridda i lägenheten & de ena ligger i anslutning till köket & har utgång till en inglasad balkong i söderläge.
Vardagsrummet är rymligt & har ljusinsläpp i norr, likaså sovrum 2, vilket bidrar till en behaglig temperatur dygnet runt. I badrummet finns badkar & en egen tvättmaskin. I hyran ingår Telia Tv-paket bas, fiber 300/300 & säkerhetsdörr. Vissa avvikelser kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
71 m²
Price
8 525 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
120 kr
The listing is located at Risings väg 25A, 612 35 Finspång, Sweden
Loading map