Listed today
Östermalmsvägen, 612 41 Finspång, Sweden
6 601 kr / month
Garant, 1:a Lägenheten ingår i ett exklusivt erbjudande! Teckna avtal och njut av att bo hyresfritt under december och juni de kommande tre åren. Alternativt en reducerad månadshyra. Erbjudandet gäller för nya hyresgäster och ger dig möjligheten att spara extra pengar varje år! Den här charmiga lägenheten är genomgående vitmålad och ger ett fräscht och modernt intryck. Det stilrena badrummet är utrustat med dusch samt förberett för egen tvättmaskin. Det rymliga allrummet har vita väggar, parkettgolv och generösa fönster mot norr som ger ett fint ljusinsläpp samtidigt som inomhustemperaturen hålls behaglig. Förvaringsmöjligheterna är goda tack vare en praktisk klädkammare. Lägenheten har även säkerhetsdörr för extra trygghet. Telia BAS TV-paket och Fiber 300/300 ingår i hyran. Vissa avvikelser kan förekomma.
Garant, 1:a Lägenheten ingår i ett exklusivt erbjudande! Teckna avtal och njut av att bo hyresfritt under december och juni de kommande tre åren. Alternativt en reducerad månadshyra. Erbjudandet gäller för nya hyresgäster och ger dig möjligheten att spara extra pengar varje år! Den här charmiga lägenheten är genomgående vitmålad och ger ett fräscht och modernt intryck. Det stilrena badrummet är utrustat med dusch samt förberett för egen tvättmaskin.
Det rymliga allrummet har vita väggar, parkettgolv och generösa fönster mot norr som ger ett fint ljusinsläpp samtidigt som inomhustemperaturen hålls behaglig. Förvaringsmöjligheterna är goda tack vare en praktisk klädkammare. Lägenheten har även säkerhetsdörr för extra trygghet. Telia BAS TV-paket och Fiber 300/300 ingår i hyran. Vissa avvikelser kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
6 601 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Price per m²
174 kr
The listing is located at Östermalmsvägen, 612 41 Finspång, Sweden
Loading map