Listed 4 days ago
Östermalmsvägen, 612 41 Finspång, Sweden
7 802 kr / month
Bo Bra, nyrenoverad 2:a i barnvänligt område Hela lägenheten är nymålad i en beige behaglig kulör samt att nya luckor har installerats i köket & även nytt golv i kök & hall. Badrummet är vitt kaklat med grått klinkers & har dusch installerad samt förberett för egen tvättmaskin. Lägenheten har bra med förvaringsmöjligheter i form av flera garderober, både i hall & sovrum. I köket finns diskmaskin & utgång till balkong i söderläge, perfekt för den som gillar att njuta av solen. Vardagsrummet är rymligt & har ett fint parkettgolv. I hyran ingår säkerhetsdörr, Telia Tv-paket bas & fiber 300/300. Vissa avvikelser kan förekomma.
Bo Bra, nyrenoverad 2:a i barnvänligt område Hela lägenheten är nymålad i en beige behaglig kulör samt att nya luckor har installerats i köket & även nytt golv i kök & hall. Badrummet är vitt kaklat med grått klinkers & har dusch installerad samt förberett för egen tvättmaskin. Lägenheten har bra med förvaringsmöjligheter i form av flera garderober, både i hall & sovrum.
I köket finns diskmaskin & utgång till balkong i söderläge, perfekt för den som gillar att njuta av solen. Vardagsrummet är rymligt & har ett fint parkettgolv. I hyran ingår säkerhetsdörr, Telia Tv-paket bas & fiber 300/300. Vissa avvikelser kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
7 802 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
124 kr
The listing is located at Östermalmsvägen, 612 41 Finspång, Sweden
Loading map