Listed yesterday
Risings väg 27, 612 35 Finspång, Sweden
9 624 kr / month
Bo Bra, Nyrenoverad 3:a i barnvänligt område I denna lägenhet har samtliga väggar nyligen målats i en beige kulör vilken gör den modern & enhetlig. Lägenheten har en funktionell planlösning med ett kök som erbjuder vita luckor och vitt kakel, samt bekvämligheter som diskmaskin. Badrummet är utrustat med badkar, torktumlare och tvättmaskin. Vardagsrummet är rymligt & har en balkong mot öster, perfekt att starta dagen med en frukost i morgonsolen. Båda sovrummen har fönster i norr vilken bidrar till en behaglig temperatur året runt. Det finns gott om förvaringsutrymmen med flera garderober och en klädkammare. Ingående i hyran finns säkerhetsdörr, Telia TV-paket bas och Fiber 300/300, men notera att vissa avvikelser kan förekomma.
Bo Bra, Nyrenoverad 3:a i barnvänligt område I denna lägenhet har samtliga väggar nyligen målats i en beige kulör vilken gör den modern & enhetlig. Lägenheten har en funktionell planlösning med ett kök som erbjuder vita luckor och vitt kakel, samt bekvämligheter som diskmaskin. Badrummet är utrustat med badkar, torktumlare och tvättmaskin. Vardagsrummet är rymligt & har en balkong mot öster, perfekt att starta dagen med en frukost i morgonsolen.
Båda sovrummen har fönster i norr vilken bidrar till en behaglig temperatur året runt. Det finns gott om förvaringsutrymmen med flera garderober och en klädkammare. Ingående i hyran finns säkerhetsdörr, Telia TV-paket bas och Fiber 300/300, men notera att vissa avvikelser kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
77 m²
Price
9 624 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
125 kr
The listing is located at Risings väg 27, 612 35 Finspång, Sweden
Loading map