Listed 4 days ago
Åkervägen, 612 40 Finspång, Sweden
7 644 kr / month
Bo Bra, 3:a med balkongen i söder. Lägenheten genomgår en delvis renovering och erbjuder genomgående ljusa färger samt fint ljusinsläpp från tre väderstreck – öst, väst och söder. Sovrummen är placerade i olika delar av lägenheten med köket centralt emellan, vilket skapar en praktisk och välplanerad planlösning. I hallen finns en klädkammare som ger goda förvaringsmöjligheter. Det rymliga vardagsrummet har ljusinsläpp från både öst och söder samt utgång till balkongen i söderläge. Köket är utrustat med diskmaskin som underlättar i vardagen. Badrummet har badkar – perfekt för avkoppling efter en lång dag. I hyran ingår säkerhetsdörr, Telia Tv-paket bas & fiber 300/300. Vissa avvikelser kan förekomma.
Bo Bra, 3:a med balkongen i söder. Lägenheten genomgår en delvis renovering och erbjuder genomgående ljusa färger samt fint ljusinsläpp från tre väderstreck – öst, väst och söder. Sovrummen är placerade i olika delar av lägenheten med köket centralt emellan, vilket skapar en praktisk och välplanerad planlösning. I hallen finns en klädkammare som ger goda förvaringsmöjligheter.
Det rymliga vardagsrummet har ljusinsläpp från både öst och söder samt utgång till balkongen i söderläge. Köket är utrustat med diskmaskin som underlättar i vardagen. Badrummet har badkar – perfekt för avkoppling efter en lång dag. I hyran ingår säkerhetsdörr, Telia Tv-paket bas & fiber 300/300. Vissa avvikelser kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
7 644 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
103 kr
The listing is located at Åkervägen, 612 40 Finspång, Sweden
Loading map