Listed yesterday
Jakobsdalsgatan 11, 412 68 Gothenburg, Sweden
12 299 kr / month
En otroligt fin vindslägenhet som renoverades i samband med husets stamrenovering 2015/2016. Charmiga snedtak i sovrum och vardagsrum. Takfönster i sovrum. Helkaklat badrum. Hissen går endast till vån. 5, sedan är det trappa till vån. 6.
En otroligt fin vindslägenhet som renoverades i samband med husets stamrenovering 2015/2016. Charmiga snedtak i sovrum och vardagsrum.
Takfönster i sovrum. Helkaklat badrum. Hissen går endast till vån. 5, sedan är det trappa till vån. 6.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
77 m²
Price
12 299 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Elevator
Yes
Price per m²
160 kr
The listing is located at Jakobsdalsgatan 11, 412 68 Gothenburg, Sweden
Loading map