Listed today
Meteorgatan 8, 415 20 Gothenburg, Sweden
8 732 kr / month
OBS! Lägenheten hyrs ut genom en tidsbestämd fysisk visning. OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 2 rum och kök med uteplats i Bergsjön! Modernt kök med rostfria vitvaror. Helkaklat badrum förberett för tvättmaskin, hyresgäst står själv för inköp och installation. HYRAN I lägenheten finns fibernät indraget och hyresgästen kan själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni samt el. Hyran inkluderar värme och vatten. OBS! Planlösningen är endast ett exempel, avvikelser kan förekomma. Välkommen att söka! PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering
OBS! Lägenheten hyrs ut genom en tidsbestämd fysisk visning. OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 2 rum och kök med uteplats i Bergsjön! Modernt kök med rostfria vitvaror. Helkaklat badrum förberett för tvättmaskin, hyresgäst står själv för inköp och installation. HYRAN I lägenheten finns fibernät indraget och hyresgästen kan själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni samt el.
Hyran inkluderar värme och vatten. OBS! Planlösningen är endast ett exempel, avvikelser kan förekomma. Välkommen att söka! PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
8 732 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
134 kr
The listing is located at Meteorgatan 8, 415 20 Gothenburg, Sweden
Loading map