Listed yesterday
Dahlströmsgatan 18, 414 65 Gothenburg, Sweden
10 930 kr / month
En trevlig 3:a med fantastik utsikt över Masthuggskyrkan! Lägenheten ligger på 4:e vån utan hiss och är av äldre standard så viss slitage förekommer. Övrigt: -Rökfritt avtal. - Avikelser från planritningen kan förekomma. Ritningen i annonsen är från en likadan lägenhet från vån 1. Observera att det kan förekomma avvikelser. - Lägenheten hyrs ut efter visning till de sökande som får ett erbjudande. - Bilderna på annonsen är exempelbilder på materialvalen i lägenheten. -Viss slitage i lägenheten kan förekomma. - Information kring lägenheten finner du/ni i annonsen, vi har dessvärre inte möjlighet att besvara på ytterligare frågor om lägenheten innan du som sökande får ett ev. erbjudande om visning. Varmt välkommen med din ansökan!
En trevlig 3:a med fantastik utsikt över Masthuggskyrkan! Lägenheten ligger på 4:e vån utan hiss och är av äldre standard så viss slitage förekommer. Övrigt: -Rökfritt avtal. - Avikelser från planritningen kan förekomma. Ritningen i annonsen är från en likadan lägenhet från vån 1. Observera att det kan förekomma avvikelser. - Lägenheten hyrs ut efter visning till de sökande som får ett erbjudande.
- Bilderna på annonsen är exempelbilder på materialvalen i lägenheten. -Viss slitage i lägenheten kan förekomma. - Information kring lägenheten finner du/ni i annonsen, vi har dessvärre inte möjlighet att besvara på ytterligare frågor om lägenheten innan du som sökande får ett ev. erbjudande om visning. Varmt välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
69 m²
Price
10 930 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-05-2026
Elevator
Yes
Price per m²
158 kr
The listing is located at Dahlströmsgatan 18, 414 65 Gothenburg, Sweden
Loading map