Pizzeria Giovanni, Norra Vägen 13, 302 31 Halmstad, Sweden
7 273 kr / month
Nu hyr vi ut en lägenhet centralt i Halmstad. 1 rum och kök, 58 kvm. Lägenheten är belägen på Norra vägen 13. Lägenheten är ansluten till Telia fiber. Vindsförråd ingår. Fastigheten har hiss. Balkong i västläge. Det finns en gemensam tvättstuga i fastigheten. Lägenheten skall vara djur- och rökfri.
Nu hyr vi ut en lägenhet centralt i Halmstad. 1 rum och kök, 58 kvm. Lägenheten är belägen på Norra vägen 13. Lägenheten är ansluten till Telia fiber.
Vindsförråd ingår. Fastigheten har hiss. Balkong i västläge. Det finns en gemensam tvättstuga i fastigheten. Lägenheten skall vara djur- och rökfri.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
58 m²
Price
7 273 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-03-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Price per m²
125 kr
The listing is located at Pizzeria Giovanni, Norra Vägen 13, 302 31 Halmstad, Sweden
Loading map