2 rooms apartment of 47m² in Halmstad

Tegelbruksvägen 3, 302 30 Halmstad, Sweden

7 949 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 11-05-2026

apartment for rent at Halmstad

OM LÄGENHETEN Välkommen in i en smakfull tvårummare på Tegelbruksvägen 3! Här erbjuds ett stilrent kök med diskmaskin samt ett helkaklat badrum med kombinerad tvättmaskin/torktumlare. Den rymliga balkongen fungerar som ett extra rum under de varmare dagarna på året. NÄROMRÅDE Du kommer ha nära till Lidl och Nordic Wellness som ligger precis bredvid fastigheten. Just nu har vi ett erbjudande tillsammans med Nordic Wellness där alla nya hyresgäster som flyttar in på Tegelbruksvägen kan teckna ett årskort på Nordic Wellness med 25% Rabatt. För att få ta del av erbjudandet behöver du få en biljett av oss på Willhem som du fysiskt lämnar på Nordic Wellness Kärleken i samband med att du tecknar årskortet. Kontakta ansvarig uthyrare efter att kontraktet är påskrivet så förbereder vi det för dig. PARKERING I anslutning till fastigheten finns en stor betalparkering där du kan välja både korttidsparkering och månadsparkering. Det är även möjligt att hyra parkeringsplats via Willhem, när lediga platser finns annonseras gör du en intresseanmälan eller tecknar avtal på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida. Vill du få tips via mejl på lediga parkeringsplatser där du bor kan du lägga upp en bevakning.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

47 m²

Price

7 949 kr

Rental period

Unlimited

Available from

11-05-2026

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

169 kr

Map

The listing is located at Tegelbruksvägen 3, 302 30 Halmstad, Sweden

Loading map