3 rooms apartment of 71m² in Halmstad

Klammerdammsgatan 4, 302 43 Halmstad, Sweden

12 700 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-04-2026

apartment for rent at Halmstad

Superfin 3a på våning 2 mitt i Halmstads centrum Nyrenoverad 2019 i klassisk stil med alla bekvämligheter. Yta på 71m2. Väggar är målade i ljusgrått och golv är av gråtonad ekparkett. Helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare. Kök med öppen planlösning mot vardagsrum. Ugn,fläkt,micro,diskmaskin,induktionshäll,Kyl/Frys. Lägenhetern har eget förråd.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

71 m²

Price

12 700 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-04-2026

Price per m²

179 kr

Map

The listing is located at Klammerdammsgatan 4, 302 43 Halmstad, Sweden

Loading map