Listed yesterday
Malcusgatan 3C, 302 69 Halmstad, Sweden
9 552 kr / month
Malcusgatan är en av våra modernaste fastigheter. Fastigheten är nyproducerad i slutet av 2017 och har ett mycket konstnärligt utseende där det moderna möter tegel och industrikänsla. I hallen möts ni av smakfullt kakel och vitmålade väggar. Köket har rostfria vitvaror och varje lägenhet är försedd med diskmaskin. I sovrum och vardagsrum ligger en högklassig ekstavsparkett samt vita stilrena väggar. Samtliga lägenheter har även en balkong/uteplats där ni kan njuta av området. Fastigheten har ingen gemensam tvättstuga utan varje lägenhet är försedd med en kombinerad tvättmaskin och torktumlare. Detta för att göra din boendesituation så bekväm som möjligt. I hyran ingår värme- och vattenförbrukning samt Telias kanalpaket Lagom. Internet levereras via Telia och det är fiber som är draget i fastigheten. Välkommen med din ansökan.
Malcusgatan är en av våra modernaste fastigheter. Fastigheten är nyproducerad i slutet av 2017 och har ett mycket konstnärligt utseende där det moderna möter tegel och industrikänsla. I hallen möts ni av smakfullt kakel och vitmålade väggar. Köket har rostfria vitvaror och varje lägenhet är försedd med diskmaskin. I sovrum och vardagsrum ligger en högklassig ekstavsparkett samt vita stilrena väggar. Samtliga lägenheter har även en balkong/uteplats där ni kan njuta av området.
Fastigheten har ingen gemensam tvättstuga utan varje lägenhet är försedd med en kombinerad tvättmaskin och torktumlare. Detta för att göra din boendesituation så bekväm som möjligt. I hyran ingår värme- och vattenförbrukning samt Telias kanalpaket Lagom. Internet levereras via Telia och det är fiber som är draget i fastigheten. Välkommen med din ansökan.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
9 552 kr
Rental period
Unlimited
Available from
20-05-2026
Balcony
Yes
New build
Yes
Price per m²
174 kr
The listing is located at Malcusgatan 3C, 302 69 Halmstad, Sweden
Loading map