Listed today
Folkparksgatan 15, 302 47 Halmstad, Sweden
5 772 kr / month
I detta studentrum finner du en kokvrå, tillsammans med kyl/frys, spis, ugn och plats för mikro. Kan också användas som vanlig lägenhet. Detta studentrum har egen kokvrå, men delar badrum (toalett och dusch) tillsammans med ett annat studentrum. Lägenheten är ljus med ett stort fönster för stort ljusinsläpp. Badrum finns utanför studentrummet i entrén som också delas med det andra studentrummet. Rummen har självfallet enskilda dörrar. Bostaden ligger i ett lugnt område med mataffärer och matställen nära till hands. Även bussförbindelse finns precis utanför bostaden. I övrigt finns också nära tillgång till parkområden och ca 10 min gångväg in till centrum. Ligger strategiskt bra då det är nära (ca 2 km) till både Högskola, sjukhus, flyplats och militär.
I detta studentrum finner du en kokvrå, tillsammans med kyl/frys, spis, ugn och plats för mikro. Kan också användas som vanlig lägenhet. Detta studentrum har egen kokvrå, men delar badrum (toalett och dusch) tillsammans med ett annat studentrum. Lägenheten är ljus med ett stort fönster för stort ljusinsläpp. Badrum finns utanför studentrummet i entrén som också delas med det andra studentrummet.
Rummen har självfallet enskilda dörrar. Bostaden ligger i ett lugnt område med mataffärer och matställen nära till hands. Även bussförbindelse finns precis utanför bostaden. I övrigt finns också nära tillgång till parkområden och ca 10 min gångväg in till centrum. Ligger strategiskt bra då det är nära (ca 2 km) till både Högskola, sjukhus, flyplats och militär.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
5 772 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Price per m²
385 kr
The listing is located at Folkparksgatan 15, 302 47 Halmstad, Sweden
Loading map