Listed today
Vallgatan 12 B, 302 42 Halmstad, Sweden
10 971 kr / month
Välkommen till en mysig och ljus lägenhet mitt i hjärtat av Halmstad! Här möts charm och modern design i en stilren hyresrätt med väl valda detaljer. De ljusa beige och bruna tonerna skapar en harmonisk och inbjudande atmosfär, medan det rustika mörkbruna trägolven ger rummen både värme och karaktär. Lägenheten erbjuder moderna bekvämligheter som diskmaskin och kombimaskin – perfekt för dig som vill ha ett bekvämt och lättskött hem. Ett boende att trivas i, med närhet till stadens puls, caféer och grönområden Som hyresgäst har du möjlighet att hyra parkeringsplats för 600 kr/mån.
Välkommen till en mysig och ljus lägenhet mitt i hjärtat av Halmstad! Här möts charm och modern design i en stilren hyresrätt med väl valda detaljer. De ljusa beige och bruna tonerna skapar en harmonisk och inbjudande atmosfär, medan det rustika mörkbruna trägolven ger rummen både värme och karaktär.
Lägenheten erbjuder moderna bekvämligheter som diskmaskin och kombimaskin – perfekt för dig som vill ha ett bekvämt och lättskött hem. Ett boende att trivas i, med närhet till stadens puls, caféer och grönområden Som hyresgäst har du möjlighet att hyra parkeringsplats för 600 kr/mån.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
10 971 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
161 kr
The listing is located at Vallgatan 12 B, 302 42 Halmstad, Sweden
Loading map