Listed yesterday
Lille Mats väg, 281 33 Hässleholm, Sweden
5 102 kr / month
Nu hittar ni denna trevliga 2 rok. Balkong i söderläge. Ca 1km till resecentrum. Närhet till idrottshall, flera idrottsbanor samt ett ridstall. Hyran är 2026 års hyresnivå. Välkommen att göra en intresseanmälan.
Nu hittar ni denna trevliga 2 rok. Balkong i söderläge. Ca 1km till resecentrum. Närhet till idrottshall, flera idrottsbanor samt ett ridstall.
Hyran är 2026 års hyresnivå. Välkommen att göra en intresseanmälan.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
57 m²
Price
5 102 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
90 kr
The listing is located at Lille Mats väg, 281 33 Hässleholm, Sweden
Loading map