2 rooms apartment of 64m² in Hässleholm

Andra Avenyen 4B, 281 31 Hässleholm, Sweden

8 285 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 06-03-2026

apartment for rent at Hässleholm

Trivsam tvåa med fint ljusinsläpp. Vardagsrum med trägolv och utgång till balkong. Praktiskt kök med plastmatta och bra förvaring. Det helkaklade badrummet är fräscht och stilrent med lättskötta material.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

64 m²

Price

8 285 kr

Rental period

Unlimited

Available from

06-03-2026

Balcony

Yes

Price per m²

129 kr

Map

The listing is located at Andra Avenyen 4B, 281 31 Hässleholm, Sweden

Loading map