1 room apartment of 52m² in Höganäs

Långgatan 54, 263 33 Höganäs, Sweden

7 922 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 29-04-2026

apartment for rent at Höganäs

Välkommen till ett bekvämt och modernt boende i Höganäs. Denna lägenhet erbjuder 1 rum och kök med uteplats och du har möjlighet att hyra en parkeringsplats om du behöver det. Badrum med dusch. DENNA LÄGENHET INGÅR: ◾ Värme och varmvatten ◾ Säkerhetsdörr ◾ Hiss ◾Tvättmaskin och torktumlare - kombi ◾Diskmaskin Stallgatan 8 ligger i ett lugnt och centralt område i Höganäs med gångavstånd till allt du behöver! Njut av det charmiga Höganäs centrum med sina butiker, restauranger, caféer och havspromenaden. Se alla våra lediga lägenheter på www.sveafastigheter.se Välkommen att höra av dig till oss, 010-179 18 79 eller [email protected] Vi visar gärna dig ditt nya hem! Vi reserverar oss mot ev. fel i annonsen.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

52 m²

Price

7 922 kr

Rental period

Unlimited

Available from

29-04-2026

Elevator

Yes

Parking

Yes

Price per m²

152 kr

Map

The listing is located at Långgatan 54, 263 33 Höganäs, Sweden

Loading map