3 rooms apartment of 77m² in Fagerhult

Kyrkvägen 2, 579 94 Fagerhult, Sweden

7 094 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 25-03-2026

apartment for rent at Högsby

Stor och rymlig 3:a på bottenplan med skogen runt knuten. Värme och varmvatten ingår i hyra. Parkering ingår Huset har en tillhörande trädgård man gärna får nyttja för att grilla eller bara ta en kopp kaffe och njuta av solen. Skicka in en intresseanmälan här via annonsen eller via följande: mail: [email protected] telefon: 0480-22661

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

7 094 kr

Rental period

Unlimited

Available from

25-03-2026

Garden

Yes

Rural

Yes

Parking

Yes

Price per m²

92 kr

Map

The listing is located at Kyrkvägen 2, 579 94 Fagerhult, Sweden

Loading map