Granvägen, 640 10 Högsjö, Sweden
6 154 kr / month
Just nu erbjuder vi nykundsrabatt till dig som inte bott hos oss tidigare! Du får 1 000 kr i rabatt per månad under ett år oavsett lägenhetsstorlek i vårt bestånd i Vingåker, Rejmyre och Högsjö. Detta gäller endast vid nytecknande av avtal. Kan inte kombineras med andra erbjudanden och rabatter. Kontakta oss så berättar vi mer!
Just nu erbjuder vi nykundsrabatt till dig som inte bott hos oss tidigare! Du får 1 000 kr i rabatt per månad under ett år oavsett lägenhetsstorlek i vårt bestånd i Vingåker, Rejmyre och Högsjö.
Detta gäller endast vid nytecknande av avtal. Kan inte kombineras med andra erbjudanden och rabatter. Kontakta oss så berättar vi mer!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
69 m²
Price
6 154 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-03-2026
Price per m²
89 kr
The listing is located at Granvägen, 640 10 Högsjö, Sweden
Loading map