2 rooms apartment of 60m² in Hovmantorp

Kronobergsgatan, 365 42 Hovmantorp, Sweden

5 625 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 06-11-2025

apartment for rent at Hovmantorp

En 2- rums ljus härlig hörnlägenhet. Bra planlösning, vardagsrum med utgång till en stor balkong som har sjöutsikt. Sovrum med garderober. Ett bra stort kök med bra arbetsbänk. Kaklat badrum med fönster och badkar. Klädkammare. Tvättstuga i källaren. Vi reservera oss för eventuella fel i annonsen. Hyran är för 2025.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

5 625 kr

Rental period

Unlimited

Available from

06-11-2025

Balcony

Yes

Price per m²

94 kr

Map

The listing is located at Kronobergsgatan, 365 42 Hovmantorp, Sweden

Loading map