Östergatan 1B, 371 18 Karlskrona, Sweden
9 178 kr / month
En smart planerad och ytoptimal bostad i ett omtyckt hus, ofta med havsutsikt & härliga ljusinsläpp med trevlig innergård! Fastigheten genomgick nyligen en omfattande renovering med tilläggs isolerad fasad, nya fönster, nytt låssystem. Fräscht kök med moderna vitvaror & gott med förvaring (Diskmaskin) Fräscht & rymligt badrum med dusch (Tvättmaskin/torktumlare) Internet: fiber Portkod: Ja Säkerhetsdörr: Ja Tvättstuga: Ja Källarförråd: Ja Cykel: utomhus (bakom portkod) Varm+Kallvatten ingår i hyran. Värme tillkommer. Lägenheten hyrs ut med avstående av besittningsskyddet.
En smart planerad och ytoptimal bostad i ett omtyckt hus, ofta med havsutsikt & härliga ljusinsläpp med trevlig innergård! Fastigheten genomgick nyligen en omfattande renovering med tilläggs isolerad fasad, nya fönster, nytt låssystem. Fräscht kök med moderna vitvaror & gott med förvaring (Diskmaskin) Fräscht & rymligt badrum med dusch (Tvättmaskin/torktumlare) Internet: fiber Portkod: Ja Säkerhetsdörr: Ja Tvättstuga: Ja Källarförråd: Ja Cykel: utomhus (bakom portkod) Varm+Kallvatten ingår i hyran.
Värme tillkommer. Lägenheten hyrs ut med avstående av besittningsskyddet.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
61 m²
Price
9 178 kr
Rental period
Unlimited
Available from
23-04-2026
Rural
Yes
Price per m²
150 kr
The listing is located at Östergatan 1B, 371 18 Karlskrona, Sweden
Loading map