Listed today
Karmgatan 95, 653 47 Karlstad, Sweden
8 554 kr / month
KAMPANJ Just nu erbjuder vi 1000 kr rabatt per månad i 12 månader! Den marknadsförda hyran är den rabatterade hyran – ordinarie hyra är 9554 kr/mån. Erbjudandet gäller endast nya kunder och under en begränsad tid – passa på! OM LÄGENHETEN Välkommen till en trea med balkong. Badrummet är förberett för installation av egen tvättmaskin. Lägenheten har gott om förvaring och förråd i lägenheten. HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Telia Fiber i fastigheten. Förråd finns i lägenheten. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkomna med er ansökan!
KAMPANJ Just nu erbjuder vi 1000 kr rabatt per månad i 12 månader! Den marknadsförda hyran är den rabatterade hyran – ordinarie hyra är 9554 kr/mån. Erbjudandet gäller endast nya kunder och under en begränsad tid – passa på! OM LÄGENHETEN Välkommen till en trea med balkong. Badrummet är förberett för installation av egen tvättmaskin. Lägenheten har gott om förvaring och förråd i lägenheten.
HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Telia Fiber i fastigheten. Förråd finns i lägenheten. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkomna med er ansökan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
88 m²
Price
8 554 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
97 kr
The listing is located at Karmgatan 95, 653 47 Karlstad, Sweden
Loading map