Herrhagsgatan 19, 652 22 Karlstad, Sweden
9 811 kr / month
Nyrenoverad 2:a med perfekt läge – Herrhagsgatan 19A, Karlstad Nu har du chansen att flytta in i en ljus och rymlig tvåa om 60 kvm i ett av Herrhagens mest attraktiva lägen. Lägenheten är färdigrenoverad och är redo för inflyttning i fint skick. Här bor du nära både stadens puls och natur, med gångavstånd till bussförbindelser, livsmedelsbutiker, restauranger och nöjesliv. Parkeringsmöjligheter finns intill huset. Inflyttning möjligt omgående– varmt välkommen att lämna din intresseanmälan!
Nyrenoverad 2:a med perfekt läge – Herrhagsgatan 19A, Karlstad Nu har du chansen att flytta in i en ljus och rymlig tvåa om 60 kvm i ett av Herrhagens mest attraktiva lägen. Lägenheten är färdigrenoverad och är redo för inflyttning i fint skick. Här bor du nära både stadens puls och natur, med gångavstånd till bussförbindelser, livsmedelsbutiker, restauranger och nöjesliv.
Parkeringsmöjligheter finns intill huset. Inflyttning möjligt omgående– varmt välkommen att lämna din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
9 811 kr
Rental period
Unlimited
Available from
04-02-2026
Parking
Yes
Price per m²
164 kr
The listing is located at Herrhagsgatan 19, 652 22 Karlstad, Sweden
Loading map