Spel och fantasi, Herrgårdsgatan 13, 652 24 Karlstad, Sweden
9 646 kr / month
Här bor du mitt i centrum med nära till mataffärer, restauranger, caféer, grönområden, buss- och tågförbindelser. Lägenheten ligger i vårt äldre bestånd och har äldre standard. Bredband tecknas av hyresgästen själv med Tele2
Här bor du mitt i centrum med nära till mataffärer, restauranger, caféer, grönområden, buss- och tågförbindelser.
Lägenheten ligger i vårt äldre bestånd och har äldre standard. Bredband tecknas av hyresgästen själv med Tele2
Property type
apartment
Rooms
3
Size
83 m²
Price
9 646 kr
Rental period
Unlimited
Available from
31-03-2026
Price per m²
116 kr
The listing is located at Spel och fantasi, Herrgårdsgatan 13, 652 24 Karlstad, Sweden
Loading map