Listed today
Karlagatan 3, 652 22 Karlstad, Sweden
4 751 kr / month
OM LÄGENHETEN Välkommen till denna mysiga etta med kokvrå i Herrhagen. Lägenheten har helkaklat badrum och slitstarkt stengolv i hallen. HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd ingår. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkommen med din ansökan!
OM LÄGENHETEN Välkommen till denna mysiga etta med kokvrå i Herrhagen. Lägenheten har helkaklat badrum och slitstarkt stengolv i hallen. HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen.
Förråd ingår. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
4 751 kr
Rental period
Unlimited
Available from
13-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
198 kr
The listing is located at Karlagatan 3, 652 22 Karlstad, Sweden
Loading map