Källmogatan 7, 641 51 Katrineholm, Sweden
6 435 kr / month
Beskrivning Välkommen till Källmogatan! Tvåa i grönområde med gångavstånd till Duveholmsbadet. Öppet Fiber finns anslutet. Förbrukad hushållsel debiteras av fastighetsägaren. Till parkering/garage är det separat kö.
Beskrivning Välkommen till Källmogatan! Tvåa i grönområde med gångavstånd till Duveholmsbadet. Öppet Fiber finns anslutet.
Förbrukad hushållsel debiteras av fastighetsägaren. Till parkering/garage är det separat kö.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
65 m²
Price
6 435 kr
Rental period
Unlimited
Available from
18-02-2026
Garage
Yes
Parking
Yes
Price per m²
99 kr
The listing is located at Källmogatan 7, 641 51 Katrineholm, Sweden
Loading map