Listed 2 days ago
Fredsgatan 32, 641 46 Katrineholm, Sweden
10 500 kr / month
TREVLIG FIN välskött LÄGENHET OM 4 RUM OCH KÖK. kaklat badrum, massiva vackra parkettgolv fint kök balkong i sydvästläge mot lugn gård. fint utrustad tvättstuga i fastigheten. fastigheten är belägen med direkt centralt läge med närhet till allt affärer pendel mm tillträde 20260801 förstahandskontrakt
TREVLIG FIN välskött LÄGENHET OM 4 RUM OCH KÖK. kaklat badrum, massiva vackra parkettgolv fint kök balkong i sydvästläge mot lugn gård. fint utrustad tvättstuga i fastigheten.
fastigheten är belägen med direkt centralt läge med närhet till allt affärer pendel mm tillträde 20260801 förstahandskontrakt
Property type
apartment
Rooms
4
Size
88 m²
Price
10 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Balcony
Yes
Rural
Yes
Price per m²
119 kr
The listing is located at Fredsgatan 32, 641 46 Katrineholm, Sweden
Loading map