Listed yesterday
Stallgatan 18, 641 80 Katrineholm, Sweden
7 950 kr / month
Mycket fin och välplanerad lägenhet i mysigt läge på Öster. Fina trägolv och välutrustat kök. Trädgården är full av äppelträd och kan nyttjas av hyresgäster. Perfekt för barnlek och sommarmiddagar. Badrum är just fixat med ny kommod, spegel och målning. Vardagsrum är nymålat och vi har fixat till badrum. Viss ommålning kan ha skett från dessa att bilderna är tagna. Bland annat har badrummet målats och det har bytts komod, och vardagsrummet har en ljusare färg. Det bästa av allt. En egen fin uteplats. Försthandskontrakt och fiberinternet. Parkering finns att hyra. Om fullt så finns det kölista.
Mycket fin och välplanerad lägenhet i mysigt läge på Öster. Fina trägolv och välutrustat kök. Trädgården är full av äppelträd och kan nyttjas av hyresgäster. Perfekt för barnlek och sommarmiddagar. Badrum är just fixat med ny kommod, spegel och målning. Vardagsrum är nymålat och vi har fixat till badrum.
Viss ommålning kan ha skett från dessa att bilderna är tagna. Bland annat har badrummet målats och det har bytts komod, och vardagsrummet har en ljusare färg. Det bästa av allt. En egen fin uteplats. Försthandskontrakt och fiberinternet. Parkering finns att hyra. Om fullt så finns det kölista.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
7 950 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Garden
Yes
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
133 kr
The listing is located at Stallgatan 18, 641 80 Katrineholm, Sweden
Loading map