Öståsgatan, Bäckhammar, Sweden
8 386 kr / month
Rymlig 4:a med radhuskänsla och dubbla uteplatser – Bäckhammar Välkommen till Öståsgatan 21A. Här bor du i en rymlig markplanslägenhet om 114 m² som präglas av ljus, rymd och gröna omgivningar. Med två egna uteplatser får du det bästa av två världar: lägenhetens enkelhet och radhusets frihet. OBS: Eftersom lägenheten just nu renoveras är bilderna i annonsen exempelbilder från en likvärdig lägenhet med samma planlösning. Om bostaden Vardagsrum: Luftigt och ljust med dubbla utgångar till de två privata uteplatserna. Kök: Fullutrustat med spis, ugn och kyl/frys. Här finns generösa arbetsytor och en naturlig matplats vid fönstret med utsikt mot grönområdet. Dubbla badrum: Ett badrum med dusch och WC, samt ytterligare ett badrum förberett med plats för egen tvättmaskin och torktumlare.
Rymlig 4:a med radhuskänsla och dubbla uteplatser – Bäckhammar Välkommen till Öståsgatan 21A. Här bor du i en rymlig markplanslägenhet om 114 m² som präglas av ljus, rymd och gröna omgivningar. Med två egna uteplatser får du det bästa av två världar: lägenhetens enkelhet och radhusets frihet. OBS: Eftersom lägenheten just nu renoveras är bilderna i annonsen exempelbilder från en likvärdig lägenhet med samma planlösning.
Om bostaden Vardagsrum: Luftigt och ljust med dubbla utgångar till de två privata uteplatserna. Kök: Fullutrustat med spis, ugn och kyl/frys. Här finns generösa arbetsytor och en naturlig matplats vid fönstret med utsikt mot grönområdet. Dubbla badrum: Ett badrum med dusch och WC, samt ytterligare ett badrum förberett med plats för egen tvättmaskin och torktumlare.
Property type
apartment
Rooms
4
Size
114 m²
Price
8 386 kr
Rental period
Unlimited
Available from
27-04-2026
Price per m²
74 kr
The listing is located at Öståsgatan, Bäckhammar, Sweden
Loading map