Hjärtstensvägen 1, 196 36 Kungsängen, Sweden
12 408 kr / month
Välkommen till denna välplanerad lägenhet där varje kvadratmeter används på ett smart sätt. Här får du ett fint ljusinsläpp och en egen balkong som förlänger vardagsrummet. Lägenheten erbjuder en hög standard, med ett genomgående parkettgolv, fullt utrustat kök med diskmaskin och mikrovågsugn, samt ett stilrent badrum med både tvättmaskin & torktumlare för maximal bekvämlighet. Värme och kallvatten ingår i hyran. El och varmvatten debiteras separat via individuell mätning (IMD). Norrboda ligger nära naturen. Vid Lillsjöbadet kan du bada och fiska på sommaren, och på vintern finns isrink, skidspår och bana för långfärdsskridskor. I området finns även tre golfbanor inom kort avstånd. Parkeringsplatser finns att hyra för 680 kr per månad. Möjlighet till tidigare tillträde efter överenskommelse.
Välkommen till denna välplanerad lägenhet där varje kvadratmeter används på ett smart sätt. Här får du ett fint ljusinsläpp och en egen balkong som förlänger vardagsrummet. Lägenheten erbjuder en hög standard, med ett genomgående parkettgolv, fullt utrustat kök med diskmaskin och mikrovågsugn, samt ett stilrent badrum med både tvättmaskin & torktumlare för maximal bekvämlighet. Värme och kallvatten ingår i hyran.
El och varmvatten debiteras separat via individuell mätning (IMD). Norrboda ligger nära naturen. Vid Lillsjöbadet kan du bada och fiska på sommaren, och på vintern finns isrink, skidspår och bana för långfärdsskridskor. I området finns även tre golfbanor inom kort avstånd. Parkeringsplatser finns att hyra för 680 kr per månad. Möjlighet till tidigare tillträde efter överenskommelse.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
12 408 kr
Rental period
Unlimited
Available from
16-04-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
168 kr
The listing is located at Hjärtstensvägen 1, 196 36 Kungsängen, Sweden
Loading map