unnamed road, Lessebo kommun, Sweden
3 909 kr / month
Charmig ljus lägenhet med egen ingång i två plan, En närhet till skog och lugnet. Välkommen på visning. Vi reserverar oss för eventuella fel i annonsen
Charmig ljus lägenhet med egen ingång i två plan, En närhet till skog och lugnet.
Välkommen på visning. Vi reserverar oss för eventuella fel i annonsen
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
3 909 kr
Rental period
Unlimited
Available from
28-01-2026
Price per m²
67 kr
The listing is located at unnamed road, Lessebo kommun, Sweden
Loading map