3 rooms apartment of 64m² in Linköping

Tegelbruksgatan 12A, 582 42 Linköping, Sweden

8 142 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-04-2026

apartment for rent at Linköping

Välkommen till denna charmiga 3:a på Tegelbruksgatan 12A i Tannefors! Med 64 kvadratmeter erbjuder lägenheten en välplanerad layout och en härlig balkong för soliga dagar. Här bor du nära både natur och service, perfekt för en bekväm vardag. Boka din visning nu och upplev potentialen i denna trevliga bostad!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

64 m²

Price

8 142 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-04-2026

Balcony

Yes

Price per m²

127 kr

Map

The listing is located at Tegelbruksgatan 12A, 582 42 Linköping, Sweden

Loading map