Listed today
Prästbolsgatan 36, 587 36 Linköping, Sweden
9 201 kr / month
Denna lägenhet har genomgått en totalrenovering under 2023. Köket går i fräscht vitt, med vita vitvaror och vita släta köksluckor. Standard utrustning i kök är induktionshäll, varmluftsugn (inbyggd), diskmaskin samt kyl och frys. I badrummen finns ett tvättställ i kommod med utdragbara lådor och eluttag samt en spegel med belysning. Duschväggarna är raka eller rundade och av klarglas. Även allmänna utrymmen så som trapphus, tvättstugor, lägenhetsförråd, barnvagnsrum och cykelrum renoveras och förbättras för att öka användbarheten. Vi tillämpar individuell mätning/debitering av el och varmvatten. Du sparar därmed abonnemangskostnaden för elnätsavtal då du inte behöver teckna ett enskilt avtal. I hyran ingår TV Telia Bas och hyresgäst kan själv teckna avtal för bredband med Telia som finns som bredbandsleverantör i fastigheten.
Denna lägenhet har genomgått en totalrenovering under 2023. Köket går i fräscht vitt, med vita vitvaror och vita släta köksluckor. Standard utrustning i kök är induktionshäll, varmluftsugn (inbyggd), diskmaskin samt kyl och frys. I badrummen finns ett tvättställ i kommod med utdragbara lådor och eluttag samt en spegel med belysning. Duschväggarna är raka eller rundade och av klarglas. Även allmänna utrymmen så som trapphus, tvättstugor, lägenhetsförråd, barnvagnsrum och cykelrum renoveras och förbättras för att öka användbarheten.
Vi tillämpar individuell mätning/debitering av el och varmvatten. Du sparar därmed abonnemangskostnaden för elnätsavtal då du inte behöver teckna ett enskilt avtal. I hyran ingår TV Telia Bas och hyresgäst kan själv teckna avtal för bredband med Telia som finns som bredbandsleverantör i fastigheten.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
9 201 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
159 kr
The listing is located at Prästbolsgatan 36, 587 36 Linköping, Sweden
Loading map