Listed today

3 rooms apartment of 88m² in Malmö

Östra Kalkbrottsgränd, 216 14 Malmö, Sweden

11 428 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 13-05-2026

apartment for rent at Malmö

Nära Limhamnstorg på Limhamn blir snart en trevlig trea ledig för uthyrning. Från Östra Kalkbrottsgränd är det ett stenkast till Limhamns centrum med butiker och daglig service. Trevligt och lugnt hus. Till huset finns en mysig innergård som två hus delar på. Kabel-TV ingår i hyran.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

88 m²

Price

11 428 kr

Rental period

Unlimited

Available from

13-05-2026

Rural

Yes

Price per m²

130 kr

Map

The listing is located at Östra Kalkbrottsgränd, 216 14 Malmö, Sweden

Loading map