Listed today

3 rooms apartment of 75m² in Malmö

Lundavägen, 212 43 Malmö, Sweden

10 621 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 11-05-2026

apartment for rent at Malmö

Trevlig genomgående 3a en halvtrappa upp, som vid inflytt kommer att genomgå viss mindre uppfräschning/målning. Badrum med dusch, grått klinker på golv och vitt kakel på väggar. Golvvärme och handukstork finns. Ljust kök med bambugolv och ljusa väggar. Här finns kyl/frys, diskmaskin och nyare spis med varmluftsugn. Kakel ovan diskbänk och grå bänkskiva. Plats för matbord finns. Sovrum 1 har parkett och ljusa väggar. Sovrum 2 har laminat och ljusa väggar. En vägg är målad i blått, denna kommer att målas vid vid inflytt. Rymligt vardagsrum med fiskbensparkett och ljusa väggar. Utgång till balkong. Hallen har ljusa väggar, fiskbensparkett och 2 mindre klädkammare. Säkerhetsdörr kommer att installeras. Förråd finns i källaren. Avgift för kabelTV tillkommer. Angiven hyra avser 2026. Välkommen!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

10 621 kr

Rental period

Unlimited

Available from

11-05-2026

Balcony

Yes

Price per m²

142 kr

Map

The listing is located at Lundavägen, 212 43 Malmö, Sweden

Loading map