1 room apartment of 35m² in Mellerud

Norra Kungsgatan 29, 464 30 Mellerud, Sweden

3 992 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent at Norra Kungsgatan 29 464 30 MELLERUD, Sweden

En nyrenoverad etta med nytt badrum och kök med diskmaskin. Det är en liten trappa upp till lägenheten. Grönområde på baksidan med grillplats. Nära till buss- och tågstation Länk till fastighet I hyran ingår * värme * vatten * digital-tv * bredband . Gemensam tvättstuga i källaren.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

35 m²

Price

3 992 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

114 kr

Map

The listing is located at Norra Kungsgatan 29, 464 30 Mellerud, Sweden

Loading map