Listed yesterday
Albrektsvägen, 603 55 Norrköping, Sweden
8 856 kr / month
Ljus & totalrenoverad 2a med balkong. Vi totalrenoverar just nu denna härliga hörnlägenhet, högst upp i huset. Nytt kök i öppen planlösning, badrum, nya ytskikt, nya fönster, nya dörrar, men med en behållen 40-tals charm. Det vita köket, i öppen planlösning, har diskmaskin, induktionshäll och inbyggnadsugn, fläkt o kyl/frys i rostfritt. Badrummet är helkaklat i vitt m svart-vitt klinkers och golvvärme, duschväggar, kommod, handdukstork samt förberett för tvättmaskin. Rummens väggar målade i tonad vit och vacker stavparkett, i ek. En mindre walk-in garderob innehållande ett flexibelt elfa-system. Säkerhetsdörr och elektroniskt passagesystem. Allergilägenhet - ej rökning eller husdjur Bilder från grannlägenheten, som redan är totalrenoverad.
Ljus & totalrenoverad 2a med balkong. Vi totalrenoverar just nu denna härliga hörnlägenhet, högst upp i huset. Nytt kök i öppen planlösning, badrum, nya ytskikt, nya fönster, nya dörrar, men med en behållen 40-tals charm. Det vita köket, i öppen planlösning, har diskmaskin, induktionshäll och inbyggnadsugn, fläkt o kyl/frys i rostfritt. Badrummet är helkaklat i vitt m svart-vitt klinkers och golvvärme, duschväggar, kommod, handdukstork samt förberett för tvättmaskin.
Rummens väggar målade i tonad vit och vacker stavparkett, i ek. En mindre walk-in garderob innehållande ett flexibelt elfa-system. Säkerhetsdörr och elektroniskt passagesystem. Allergilägenhet - ej rökning eller husdjur Bilder från grannlägenheten, som redan är totalrenoverad.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
49 m²
Price
8 856 kr
Rental period
Unlimited
Available from
22-05-2026
Balcony
Yes
Pet friendly
Yes
Price per m²
181 kr
The listing is located at Albrektsvägen, 603 55 Norrköping, Sweden
Loading map