Listed yesterday
Djupsundsgatan 39, 603 36 Norrköping, Sweden
4 945 kr / month
Charmig och fräsch 1:a på eget vindsplan i fastigheten. Belägen i omtyckta Kneippen som är känt för sin miljö och fina villafastigheter. Perfekt studentlägenhet för den som önskar lugn och ro mellan sina studier. Även trevlig som första lägenhet. Nära till spårvagn och bekvämt cykelavstånd till staden. Nära till buss kommunikationer till Linköping. Belägen i privat bostadsfastighet med endast 7 lägenheter. Lugnt hus med bra stämning. El ingår i hyran. Genomgående i fint skick. Nytt kaklat duschrum från 2023 och även helt nymålad 2023. Enklare köksinredning. Fin tvättstuga i källaren samt cykelförråd.
Charmig och fräsch 1:a på eget vindsplan i fastigheten. Belägen i omtyckta Kneippen som är känt för sin miljö och fina villafastigheter. Perfekt studentlägenhet för den som önskar lugn och ro mellan sina studier. Även trevlig som första lägenhet. Nära till spårvagn och bekvämt cykelavstånd till staden. Nära till buss kommunikationer till Linköping.
Belägen i privat bostadsfastighet med endast 7 lägenheter. Lugnt hus med bra stämning. El ingår i hyran. Genomgående i fint skick. Nytt kaklat duschrum från 2023 och även helt nymålad 2023. Enklare köksinredning. Fin tvättstuga i källaren samt cykelförråd.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
4 945 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
190 kr
The listing is located at Djupsundsgatan 39, 603 36 Norrköping, Sweden
Loading map