Listed today
KRIS Norrköping lokalförening, Östra Promenaden, 601 78 Norrköping, Sweden
5 501 kr / month
Charmig 1 rok på attraktiva Östra Promenaden 16, nära till city och smidiga kommunikationer. Lägenheten har ett fint ljusinsläpp och en hemtrevlig känsla med äldre planlösning. Från balkongen har du trevlig utsikt över Östra Promenaden. Badrummet är utrustat med badkar.
Charmig 1 rok på attraktiva Östra Promenaden 16, nära till city och smidiga kommunikationer. Lägenheten har ett fint ljusinsläpp och en hemtrevlig känsla med äldre planlösning.
Från balkongen har du trevlig utsikt över Östra Promenaden. Badrummet är utrustat med badkar.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
42 m²
Price
5 501 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Balcony
Yes
Price per m²
131 kr
The listing is located at KRIS Norrköping lokalförening, Östra Promenaden, 601 78 Norrköping, Sweden
Loading map