Listed 2 days ago

4 rooms apartment of 98m² in Nyköping

Runebergsgatan 48D, 611 37 Nyköping, Sweden

10 616 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 19-05-2026

apartment for rent at Nyköping

4 rok blir ledig 1/9. Stor innergård med lekpark och generöst med grönytor där en match i kubb, spel med boll eller en picknick är lämpligt. Parkering finns att hyra direkt utanför porten. ILOQ-låssystem, portar låsta dygnet runt. Digital tvättstugebokning. Här i Isaksdal är det lätt att trivas. Här bor du naturnära med Ekensbergs naturområde på bekvämt avstånd. Centrum ligger en skön promenad bort. I området finns matbutiker, skolor, förskola och badhus och gym - perfekt för dig som vill bo centralt och naturnära. Välkommen med din ansökan här, maila oss på [email protected] eller kontakta vår kundservice på 010-178 97 00.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

98 m²

Price

10 616 kr

Rental period

Unlimited

Available from

19-05-2026

Rural

Yes

Parking

Yes

Price per m²

108 kr

Map

The listing is located at Runebergsgatan 48D, 611 37 Nyköping, Sweden

Loading map