Listed 2 days ago
Sjökaptensvägen, 611 45 Nyköping, Sweden
7 741 kr / month
Trevlig lägenhet om 2 rum och kök på 71,5kvm med inglasad balkong. Förråd i två-och fyrarumslägenheterna finns inne i lägenheten medan trerumslägenheterna har förråd i trapphuset på sitt våningsplan. Fastigheten har fyra tvättstugor i källarplan på Herrhagsvägen 19 och 33 samt tre miljöhus för sopor på Herrhagsvägen 3, 21 och 31. I anslutning till fastigheten finns garage samt p-platser med eller utan elstolpe för motorvärmare. Alla fastigheter har hiss som nyligen är moderniserade. Bo med närhet till både förskola/skola, mataffärer och centrum! Varmt välkommen med din ansökan!
Trevlig lägenhet om 2 rum och kök på 71,5kvm med inglasad balkong. Förråd i två-och fyrarumslägenheterna finns inne i lägenheten medan trerumslägenheterna har förråd i trapphuset på sitt våningsplan. Fastigheten har fyra tvättstugor i källarplan på Herrhagsvägen 19 och 33 samt tre miljöhus för sopor på Herrhagsvägen 3, 21 och 31.
I anslutning till fastigheten finns garage samt p-platser med eller utan elstolpe för motorvärmare. Alla fastigheter har hiss som nyligen är moderniserade. Bo med närhet till både förskola/skola, mataffärer och centrum! Varmt välkommen med din ansökan!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
71 m²
Price
7 741 kr
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Garage
Yes
Price per m²
109 kr
The listing is located at Sjökaptensvägen, 611 45 Nyköping, Sweden
Loading map