Listed yesterday
Karlsdalsallén 43B, 701 35 Örebro, Sweden
8 189 kr / month
DET GODA LIVET! Tänk om du kunde bo nära naturen och samtidigt i stan? Kanske med en rymlig och härlig balkong? Kanske är det promenadavstånd till golfbanan? Med stadens nöjen och kultur en kort cykeltur bort. Den nya kvarteret Johannesörten i Sörbyängen ligger precis bredvid Örebro City Golf & Country Club. Ett perfekt läge med närhet till allt. Universitetet, nya och stora mataffärer, förskolor och skolor, golf på sommaren och skidåkning på vintern och inte minst Örebro city. På denna plats har Arbonova Fastigheter skapat ett boende med genomgående hög kvalitet i material och utförande. Här ska du bo som vill ha ett bekymmersfritt boende med tid och plats för det goda i livet. Varje lägenhet har en rymlig balkong och under huset finns ditt garage. Lägenheten är 1,5 RoK, se planritningen! OBS! Bilderna är inte från den utannonserade lägenheten utan påvisar den genomgående standarden på samtliga lägenheter i denna fastighet.
DET GODA LIVET! Tänk om du kunde bo nära naturen och samtidigt i stan? Kanske med en rymlig och härlig balkong? Kanske är det promenadavstånd till golfbanan? Med stadens nöjen och kultur en kort cykeltur bort. Den nya kvarteret Johannesörten i Sörbyängen ligger precis bredvid Örebro City Golf & Country Club. Ett perfekt läge med närhet till allt. Universitetet, nya och stora mataffärer, förskolor och skolor, golf på sommaren och skidåkning på vintern och inte minst Örebro city.
På denna plats har Arbonova Fastigheter skapat ett boende med genomgående hög kvalitet i material och utförande. Här ska du bo som vill ha ett bekymmersfritt boende med tid och plats för det goda i livet. Varje lägenhet har en rymlig balkong och under huset finns ditt garage. Lägenheten är 1,5 RoK, se planritningen! OBS! Bilderna är inte från den utannonserade lägenheten utan påvisar den genomgående standarden på samtliga lägenheter i denna fastighet.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
8 189 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Price per m²
210 kr
The listing is located at Karlsdalsallén 43B, 701 35 Örebro, Sweden
Loading map