4 rooms apartment of 98m² in Osby

Norra Infartsvägen, 283 34 Osby, Sweden

8 351 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 24-04-2026

apartment for rent at Osby

En 4:rummare på 98 kvm i Osy. Ledig för inflytt 1/8-2026. Lägenheten har en stor balkong med fantastisk utsikt från fjärde våningen. Hiss finns. Här erbjuds en lugn och avkopplande miljö i en bostad av hög standard, utrustad med parkettgolv och helkaklat badrum. Inflyttning sker efter överenskommelse, och vi välkomnar gärna ansökningar för att boka en visning. Värme och vatten ingår i hyran. Osby Här kan du kan njuta av den natursköna omgivningen med frodiga skogar och glittrande sjöar. Här finns även ett brett utbud av fritidsaktiviteter såsom vandring, cykling och kanotpaddling, samt den nödvändiga servicen. STJERNPLAN Stjernplan är en privatägd företagsgrupp baserad i Malmö. Vi äger och förvaltar cirka 1 000 lägenheter i södra Sverige och runt Stockholm, med ett fokus på bostadsfastigheter. Vi hanterar vår förvaltning med egen personal, vilket ger oss en djupare kännedom om våra fastigheter och möjliggör en direkt och effektiv service till våra hyresgäster. Detta skapar en miljö med korta beslutsvägar och hög servicenivå. Besök vår hemsida: https://stjernplan.se

Property type

apartment

Rooms

4

Size

98 m²

Price

8 351 kr

Rental period

Unlimited

Available from

24-04-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

85 kr

Map

The listing is located at Norra Infartsvägen, 283 34 Osby, Sweden

Loading map