2 rooms apartment of 58m² in Oskarshamn

Fanérgatan, 572 33 Oskarshamn, Sweden

10 259 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 22-08-2025

apartment for rent at Oskarshamn

Fanérgatan 4, 57232 - LGH 1205, 27701-1205. Den här lägenheten är ett trygghetsboende. Minst en i hushållet måste vara 65 år eller mer. Samtliga boende har möjlighet att nyttja gemensamhetslokal i byggnaden. I lokalen kommer det bedrivas träffpunktsverksamhet varje vecka. Internet beställs via Open Universe. Uteplats finns. Parabol ej tillåten.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

10 259 kr

Rental period

Unlimited

Available from

22-08-2025

Price per m²

177 kr

Map

The listing is located at Fanérgatan, 572 33 Oskarshamn, Sweden

Loading map