2 rooms apartment of 63m² in Östersund

Önevägen, 832 53 Östersund, Sweden

8 475 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 12-02-2026

apartment for rent at Östersund

Materialvalen är genomgående av hög kvalitet och vitvaror av kända varumärken ingår. I källaren finns rymliga förråd till varje lägenhet, barnvagnsrum och ytterligare plats för cykelförvaring, utöver de otaliga cykelställ som finns under tak och i cykelrum på gården. I källaren finns gemensam tvättstuga, men lägenheterna är också förberedda för installation av egen tvättmaskin. - Kombinerad kyl och frys - Diskmaskin - Inbyggd ugn - Spishäll induktion - Handdukstork - Garderober med städskåp

Property type

apartment

Rooms

2

Size

63 m²

Price

8 475 kr

Rental period

Unlimited

Available from

12-02-2026

Rural

Yes

Price per m²

135 kr

Map

The listing is located at Önevägen, 832 53 Östersund, Sweden

Loading map