Listed today

2 rooms apartment of 55m² in Oxelösund

Esplanaden, 613 30 Oxelösund, Sweden

6 550 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 11-05-2026

apartment for rent at Oxelösund

Oxelösund erbjuder ett naturnära och bekvämt boende med närhet till både hav och stadens alla bekvämligheter. Här kan du hyra en bostad med gångavstånd till vackra stränder, grönområden och ett rikt utbud av aktiviteter för både unga och äldre. Med goda pendlingsmöjligheter till närliggande städer och en växande gemenskap är Oxelösund en perfekt plats för dig som vill njuta av lugn och ro utan att kompromissa med tillgänglighet eller bekvämlighet. Hyra enligt 2026 års hyressättning!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

6 550 kr

Rental period

Unlimited

Available from

11-05-2026

Price per m²

119 kr

Map

The listing is located at Esplanaden, 613 30 Oxelösund, Sweden

Loading map