3 rooms apartment of 64m² in Porjus

Vintervägen, Porjus, Sweden

6 095 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 08-04-2026

apartment for rent at Porjus

Välkommen till denna rymliga och ljusa trerumslägenhet som ligger på fastighetens första våning. Fastigheten är ansluten med fiber till stadsnätet, Jokknet, via vilket hyresgästerna kan välja egen bredbandsleverantör.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

64 m²

Price

6 095 kr

Rental period

Unlimited

Available from

08-04-2026

Price per m²

95 kr

Map

The listing is located at Vintervägen, Porjus, Sweden

Loading map