Prästgatan, 193 30 Sigtuna, Sweden
9 000 kr / month
Bra planerad lägenhet på ca 50 kvm med egen ingång. Utanför lägenheten finns uteplats. Lägenheten ligger centralt i Sigtuna med gångavstånd till Stora gatan i Sigtuna samt strandpromenaden. Med denna lägenhet har man närhet till butiker på Sigtuna Stora gata samt gym. Kollektivtrafik finns utanför huset med buss mot Märsta som har direktanslutning med tåg mot Stockholm och Uppsala. I hyran ingår värme och vatten. El debiteras mot faktiskt förbrukning.
Bra planerad lägenhet på ca 50 kvm med egen ingång. Utanför lägenheten finns uteplats. Lägenheten ligger centralt i Sigtuna med gångavstånd till Stora gatan i Sigtuna samt strandpromenaden. Med denna lägenhet har man närhet till butiker på Sigtuna Stora gata samt gym.
Kollektivtrafik finns utanför huset med buss mot Märsta som har direktanslutning med tåg mot Stockholm och Uppsala. I hyran ingår värme och vatten. El debiteras mot faktiskt förbrukning.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
50 m²
Price
9 000 kr
Rental period
Unlimited
Available from
08-03-2026
Price per m²
180 kr
The listing is located at Prästgatan, 193 30 Sigtuna, Sweden
Loading map