Skolgatan 6 G, 464 30 Mellerud, Sweden
9 707 kr / month
En gavellägenhet med utsikt mot tre olika håll på andra våningen. En egen ingång och hall på bottenplan med ett litet förråd under trappan. Det finns diskmaskin och tvätt/torkmaskin. Det är två balkonger, en mot väster och en mot öster. I hyran ingår: Värme Vatten TV Bredband Förråd Länk till fastighet
En gavellägenhet med utsikt mot tre olika håll på andra våningen. En egen ingång och hall på bottenplan med ett litet förråd under trappan. Det finns diskmaskin och tvätt/torkmaskin.
Det är två balkonger, en mot väster och en mot öster. I hyran ingår: Värme Vatten TV Bredband Förråd Länk till fastighet
Property type
apartment
Rooms
3
Size
90 m²
Price
9 707 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Balcony
Yes
Price per m²
108 kr
The listing is located at Skolgatan 6 G, 464 30 Mellerud, Sweden
Loading map