Listed yesterday
Pilvägen 3A, 541 57 Skultorp, Sweden
6 149 kr / month
Ljus och fin lägenhet med lantligt vitt kök med vitrinskåp. Helkaklat badrum med dusch och förberett för tvättmaskin. Vitmålade väggar med parkettgolv. I hallen finns klädkammare. Tillgång till gemensam tvättstuga i källaren. Parkeringsplats finns att hyra intill fastigheten. I hyran ingår hushållselen, Tv paket Lagom från Telia samt 1 Mbit internet.
Ljus och fin lägenhet med lantligt vitt kök med vitrinskåp. Helkaklat badrum med dusch och förberett för tvättmaskin. Vitmålade väggar med parkettgolv. I hallen finns klädkammare.
Tillgång till gemensam tvättstuga i källaren. Parkeringsplats finns att hyra intill fastigheten. I hyran ingår hushållselen, Tv paket Lagom från Telia samt 1 Mbit internet.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
38 m²
Price
6 149 kr
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Rural
Yes
Parking
Yes
Price per m²
162 kr
The listing is located at Pilvägen 3A, 541 57 Skultorp, Sweden
Loading map